Про компанію

У нас є всі потрібні ІТ книги!

Онлайн книгарня BooksIT

BooksIT - це абсолютно унікальний проект інтернет-магазину книг, пов'язаних виключно з IT-індустрією та суміжними напрямками. Наша мета зробити доступнішим вивчення інформаційних технологій у нашій країні. У нашому каталозі комп'ютерної літератури ви знайдете лише найпотрібніші книги найкращих видавництв.

Більш ніж 6000 книг про ІТ!

5 причин купувати у нас:

 • Вузькоспеціалізований асортимент книг, пов'язаний із IT-індустрією. Ми не продаємо все підряд, ми продаємо тільки найкращі книги

 • Поставляємо від видавництв лише найнеобхідніші книги, які допоможуть стати кращими у своїй справі

 • Пошук та постачання книг на замовлення будь-якого року випуску, мови та країни видання

 • Ми контролюємо ціни на наш асортимент і гарантуємо, що робимо все, щоб вартість книг у нашому магазині вас не засмучувало

 • Надсилаємо книги в день замовлення, за умови наявності вибраних видань на складі


Купити книги з ІТ-сфери у магазині BooksIT

Сфера IT вважається найшвидшою і найбільш популярною. З кожним днем ​​все більше людей мріють у неї потрапити та стати затребуваним фахівцем. Щоб досягти цієї мети, потрібно не лише пройти профільні курси чи закінчити навчальний заклад за спеціальністю IT-технологій. Велике значення має комп'ютерна література. Вона стане в нагоді не тільки в процесі навчання, а й буде корисною перед ним і після. У першому випадку ви зможете познайомитися з найпростішими поняттями, дізнатися, що чекає на навчання і підготуватися до неї. У другому — оновлювати та вдосконалювати знання та навички, щоб залишатися затребуваним професіоналом, завжди бути в курсі нових явищ у своїй спеціальності.

Інтернет-магазин BooksIT пропонує найбільшу колекцію IT книг в Україні, де зібрані видання для новачків та професіоналів, дорослих, дітей та просто допитливих читачів, хто хоче дізнатися більше про технології без освоєння глибоких знань.

Магазин комп'ютерної літератури: понад 6000 профільних видань

BooksIT - один з найкращих майданчиків з продажу IT-видань. Ми пропонуємо виключно корисні довідники від найкращих видавництв України та світу. У каталозі знайдуться посібники з різних підкатегорій:
 • різні сфери програмування: техніки від Apple, web-програмування, мови, математика, операційні системи;
 • інтернет;
 • інформатика;
 • штучний інтелект;
 • будівництво та ремонт комп'ютерної техніки;
 • бази даних;
 • програмування для дітей;
 • створення сайтів та їх просування;
 • хакінг та захист;
 • розробка програмного забезпечення;
 • графіка, дизайн та багато інших.

У нас представлені екземпляри для читачів будь-якого віку та рівня знань.

Книги з IT — найпопулярніші теми

Кожна підкатегорія IT-індустрії заслуговує на пильну увагу, оскільки несе в собі багато цікавої та захоплюючої інформації. Тим не менш, існує кілька найбільш затребуваних в Україні тем.

Створення та просування сайтів

Тут зібрана інформація, яка допоможе створити сайт власними руками та підняти його у ТОП пошукових систем. Посібники та довідники навчать вас розбиратися в аналітиці Google, розкажуть про секрети SEO та інші методи просування. Ви також дізнаєтеся про види сайтів і який з них найпростіше створити новачкові, познайомитеся з усіма особливостями таких конструкторів, як WordPress та Tilda. У каталозі представлені дослідження для професіоналів та новачків.

Книги для програмістів

Мабуть, найбільша категорія. Видання з одного лише web-програмування можна вивчати роками і все одно щоразу знаходити невідомі теми. Все завдяки тому, що ми постійно поповнюємо асортимент актуальної літератури, допомагаючи читачам не відставати від трендів, що з'явилися. Крім цього, BooksIT пропонує вивчити найцікавіші дослідження, як створювалося програмне забезпечення для відомої у всьому світі техніки Apple: IPhone, IPod, iPad, MacBook та операційних систем Windows, Linux, Unix, FreeBSD. Також тут можна купити книги з програмування для дітей та освоєння мов програмування.

Розробка ПЗ та управління проектами

У цій категорії зібрані екземпляри, які допомагають дізнатися все про техніку та інструменти створення програмного забезпечення та його дизайн. Також у магазині представлена ​​безцінна колекція довідників для менеджерів проектів, які хочуть дізнатися про всі секрети та тонкощі професії, прокачати свої знання.

Графіка, дизайн, фотографія

Ми підібрали для вас найкращі роботи зарубіжних авторів, які будуть цікаві новачкам та фахівцям із великим досвідом. В асортименті не лише видання з дизайну, пов'язаного з індустрією IT, а й корисні пізнавальні довідники для працівників кіно, фотографів, любителів мистецтва мобільної фотографії. Тут знайдеться інформація про шрифти, макети, анімацію та інші сфери.

ШІ та нейронні мережі

В останні роки штучний інтелект цікавить все більше людей, навіть близько не пов'язаних з комп'ютерними технологіями. Що говорити про професіоналів, які стикаються з ним на роботі щодня. Команда інтернет-магазину BooksIT постаралася зібрати найбільш корисні, практичні та цікаві книги для обох категорій читачів. У каталозі знайдуться видання, присвячені дослідженням ІІ, фундаментальні посібники з машинного навчання, література про алгоритми, безпеку та інші теми, що цікавлять фахівців та любителів.