Безпека бізнесу

Новинка!
15 нокаутів у сімейному праві
129120
0/0
Закінчується
15 нокаутів у сімейному праві

300 ₴

Новинка!
Невразливість. Чому системи дають збій і як з цим боротися
119821
0/0
Закінчилось
Невразливість. Чому системи дають збій і як з цим боротися

400 ₴

Повідомити
Новинка!
Офісний шпигунство
34942
0/0
Закінчилось
Офісний шпигунство

274 ₴

Повідомити

Безпека бізнесу відіграє важливу роль у сучасному світі. Для тих, хто бажає успішно управляти своїм підприємством та забезпечити його захист від різних загроз, існує велика кількість книг, присвячених цій темі.

Однією з популярних книг, які заслуговують уваги, є "Бізнес і безпека" автора Олександра Іванова. У цій книзі автор детально розглядає основні аспекти безпеки бізнесу, надає рекомендації щодо розробки ефективних стратегій та тактик, а також демонструє приклади успішної реалізації захисних заходів.

Ще однією цікавою книгою є "Захист бізнесу від кіберзагроз" автора Ігоря Петрова. В ній детально описані різні види кіберзагроз, методи їх запобігання та найкращі практики з захисту інформації в сучасному бізнесі.

"Охорона підприємства та бізнесу" автора Катерини Смирнової - це інша корисна книга, що містить практичні рекомендації щодо створення безпечного середовища для роботи підприємства. У цій книзі ви знайдете докладні інструкції з фізичної безпеки, організації контролю доступу та багато іншого.

Якщо ви зацікавлені у покупці книг з безпеки бізнесу, раджу звернутися до інтернет-магазину BooksIT. Тут ви знайдете великий асортимент книг на дану тему, які допоможуть вам поглибити свої знання та підвищити рівень безпеки у вашому бізнесі.

Купити книги з безпеки бізнесу ви можете не тільки в Україні, але й у будь-якій іншій точці світу. BooksIT доставляє замовлення в різні країни, що дозволяє всім бажаючим легко отримати необхідну літературу для навчання та застосування отриманих знань.