Мікроекономіка

Новинка!
Мікроекономіка. Навчальний посібник. 2-ге видання
190095
0/0
Закінчилось
Мікроекономіка. Навчальний посібник. 2-ге видання

150 ₴

Повідомити

Якщо ви зацікавлені у мікроекономіці, то один з найефективніших способів ознайомитися з цією наукою - це читання книг з цієї тематики. Книги з мікроекономіки допоможуть вам розібратися в основних принципах та законах функціонування діяльності окремих господарюючих суб'єктів. У цій статті ми розглянемо декілька популярних книг з мікроекономіки, які можуть бути вам цікаві.

1. "Основи мікроекономіки" - цю книгу написав відомий економіст Микола Михайлович Дружинін. В ній автор у доступній формі пояснює основні концепції мікроекономіки, згадує такі питання, як пропозиція та попит, ринкова структура та поведінка фірм.

2. "Мікроекономіка: поведінка, інститути і еволюція" - авторами цієї книги є Елінор Острем і Дуглас Норт, відомі американські економісти. В ній розглядається мікроекономіка з погляду інституційних і еволюційних підходів, а також аналізуються різні структури ринків.

3. "Принципи мікроекономіки" - цю книгу написав Манкі Лі з Корнелльського Університету. В ній автор детально описує основні принципи мікроекономіки, такі як визначення ціни, прийняття рішень на ринку та аналіз поведінки споживачів та виробників.

Кожна з цих книг є корисним джерелом інформації для всіх, хто цікавиться мікроекономікою. І якщо ви вирішили купити книги з мікроекономіки, то вам потрібно звернутися до інтернет-магазину BooksIT. У цьому магазині ви знайдете широкий асортимент книг з мікроекономіки і зможете придбати їх за вигідними цінами. BooksIT - найкращий інтернет-магазин книг в Україні, де ви завжди зможете знайти та купити необхідні книги найшвидше.

Якщо ви хочете купити книги з мікроекономіки, то не витрачайте час на пошуки в магазинах України. Зверніться до інтернет-магазину BooksIT і придбайте необхідні книги онлайн. Замовляйте книги з мікроекономіки прямо зараз та погрузьтеся в світ цікавих відкриттів та знань.