Верстання, друкарська справа

Новинка!
Набір та верстка у системі LaTeX. 5-те видання.
192498
0/0
Закінчується
Набір та верстка у системі LaTeX. 5-те видання.

300 ₴

Новинка!
Типографіка в термінах і образах. Друге видання (у 2-х томах)
180218
0/0
Закінчується
Типографіка в термінах і образах. Друге видання (у 2-х томах)

1500 ₴

Новинка!
Комп'ютерна друкарня LaTeX (+ CD-ROM)
480
0/0
Закінчилось
Комп'ютерна друкарня LaTeX (+ CD-ROM)

262 ₴

Повідомити

Якщо ви цікавитеся версткою та друкованою справою, то вам точно буде цікаво ознайомитися з захоплюючими книгами на цю тему. У нашому інтернет-магазині BooksIT ви знайдете широкий вибір книг, присвячених верстці, друкованій справі та суміжним темам.

Однією з найпопулярніших книг, яку ми рекомендуємо вам до прочитання, є "Верстка і дизайн. HTML і CSS". Автор цієї книги, відомий фахівець у галузі веб-розробки, детально розповідає про те, як створювати ефективні та привабливі веб-сторінки за допомогою HTML і CSS. Ця книга ідеально підійде як початківцям, так і досвідченим верстальщикам.

Ще одна цікава книга, яка користується великою популярністю серед професіоналів друкованої справи, - "Технологія поліграфії". У ній детально розповідається про основні процеси друку, вибір матеріалів, особливості офсетного та цифрового друку, а також про багато інших аспектів, важливих для успішної роботи друкаря.

Книга "Ілюстроване посібник з верстки" - це справжній довідник для тих, хто хоче оволодіти професійними навичками верстки. У ній ви знайдете багато прикладів і рекомендацій з різних аспектів роботи верстальника, починаючи від вибору типографіки і закінчуючи створенням складних макетів.

Якщо ви хочете придбати книги з верстки та друкованої справи, зверніть увагу на інтернет-магазин BooksIT. У нас ви знайдете не тільки великий вибір книг на цю тему, але й можливість придбати їх з доставкою по всій Україні.

Не прогавте можливість зануритися в світ верстки та друкованої справи за допомогою захоплюючих і корисних книг. Купуйте книги з верстки та друкованої справи в інтернет-магазині BooksIT прямо зараз!

Інтернет-магазин BooksIT - ваш надійний партнер у покупці книг. Отримайте корисну літературу з верстки та друкованої справи в Україні всього одним кліком!