Microsoft Exchange Server

Новинка!
Microsoft Exchange Server 2007.Довідник адміністратора
2464
0/0
Закінчується
Microsoft Exchange Server 2007.Довідник адміністратора

265 ₴

Якщо ви цікавитеся Microsoft Exchange Server і бажаєте розширити свої знання в цій галузі, то книги з цієї тематики є ідеальним вибором для вас. У нашому інтернет-магазині BooksIT ви зможете знайти широкий асортимент книг, присвячених Microsoft Exchange Server, які допоможуть вам стати експертом в цій галузі.

Нижче наведений список кількох популярних книг про Microsoft Exchange Server з коротким анотаціями:

  • Книга "Microsoft Exchange Server 2019: посібник адміністратора" - цей посібник надає всю необхідну інформацію для розуміння та налаштування Microsoft Exchange Server 2019. Ви дізнаєтесь про його основні функції, управління користувачами та поштовими скриньками, створення груп і ролей, а також про багато інших аспектів.
  • Книга "Microsoft Exchange Server 2016: посібник адміністратора" - ця книга призначена для адміністраторів, які бажають отримати глибокі знання про Microsoft Exchange Server 2016. В ній розглядаються такі питання, як налаштування сервера, обслуговування, управління користувачами та забезпечення безпеки.
  • Книга "Microsoft Exchange Server 365: посібник для бізнесу" - ця книга охоплює питання, пов'язані з впровадженням та використанням Microsoft Exchange Server в бізнесі. Ви дізнаєтесь про переваги хмарного рішення, можливості спільної роботи, управління поштою та календарями, а також багато інших аспектів, які допоможуть вашій компанії підвищити ефективність та продуктивність.

Якщо ви бажаєте купити книги про Microsoft Exchange Server в Україні, то рекомендуємо звернутися до нашого інтернет-магазину BooksIT. У нас ви знайдете найактуальніші та корисні книги по цій тематиці, які допоможуть вам розширити свої знання в галузі Microsoft Exchange Server та досягти нових висот у професійній кар'єрі.

Не упустіть можливість придбати книги про Microsoft Exchange Server в інтернет-магазині BooksIT та стати експертом в цій галузі. Замовте сьогодні і доставка буде здійснена в будь-яке місто України!