FreeBSD

Новинка!
FreeBSD. Докладний посібник 2 - изд.
4590
0/0
Під замовлення
FreeBSD. Докладний посібник 2 - изд.

860 ₴

Повідомити

Якщо вас цікавить операційна система FreeBSD, то вам навряд чи буде цікаво ознайомитися з книгами на цю тему. У цьому абзаці ми розповімо вам про декілька популярних книг, присвячених FreeBSD, які можуть стати відмінним джерелом інформації.

Першою книгою, яку ми вам рекомендуємо, є "The Complete FreeBSD" авторства Грега ЛеХейна і Джорджа Невроке. У цій книзі ви знайдете докладну інформацію про встановлення і налаштування FreeBSD, а також про його основні компоненти і можливості. "The Complete FreeBSD" є ідеальним посібником для початківців і досвідчених користувачів FreeBSD.

Другою книгою, яку варто згадати, є "FreeBSD Mastery: Storage Essentials" Майкла Лукаса. У цій книзі автор докладно розповідає про зберігання даних в FreeBSD та про те, як налаштувати та оптимізувати зберігання інформації на цій операційній системі. Якщо вас цікавить робота зі сховищами даних та їх організація в FreeBSD, то ця книга буде корисною для вас.

Ще однією рекомендованою книгою є "The Design and Implementation of the FreeBSD Operating Syste" авторства Маршалла Кірка Маккусіка. У цій книзі автор докладно описує архітектуру та реалізацію операційної системи FreeBSD, а також розглядає основні принципи і підходи, що лежать в її основі. "The Design and Implementation of the FreeBSD Operating System" підійде як розробникам, так і користувачам, які бажають глибше зрозуміти внутрішнє устрійство цієї операційної системи.

Якщо ви зацікавилися якою-небудь з цих книг, то ви можете придбати їх у нашому інтернет-магазині BooksIT. У нас ви знайдете широкий вибір книг по FreeBSD, тому ви зможете знайти саме те, що вас цікавить. BooksIT - це перевірений інтернет-магазин, що пропонує книги по FreeBSD та іншим IT-темам. Замовляйте книги по FreeBSD у нас з доставкою по Україні та отримуйте цінну інформацію з цієї цікавої теми.