CorelDraw

Новинка!
CorelDRAW X5. Зрозумілий посібник для самостійного навчання.
190987
0/0
Закінчується
CorelDRAW X5. Зрозумілий посібник для самостійного навчання.

99 ₴

Новинка!
Навчальний посібник з програми CorelDRAW 2020
115014
0/0
Закінчується
Навчальний посібник з програми CorelDRAW 2020

520 ₴

Якщо ви зацікавлені у CorelDraw і хочете поглибити свої знання у цій програмі, то вам, безумовно, потрібно звернути увагу на спеціалізовану літературу з даної теми. Книги по CorelDraw допоможуть вам освоїти всі тонкощі роботи з програмою і зробити ваші проекти величезними.

Ось кілька популярних книг по CorelDraw, які варто прочитати:

  • “CorelDRAW для початківців” - ця книга призначена для новачків, які тільки починають знайомство з CorelDraw. В ній докладно розглядаються основні інструменти програми, а також надається багато корисних порад і рекомендацій для роботи з нею.
  • “CorelDraw. Рівень продвинутості” - якщо ви вже знайомі з основами CorelDraw і хочете поглибити свої знання, то ця книга для вас. Вона допоможе вам освоїти продвинуті техніки роботи з програмою і навчить вас створювати складні і яскраві проекти.
  • “Мистецтво дизайну в CorelDraw” - ця книга підійде тим, хто хоче навчитися створювати стильні та ефективні дизайни в CorelDraw. В ній розглядається використання різних технік та прийомів, а також надаються поради щодо складання композиції та підбору кольорової палітри.

Ви можете придбати книги по CorelDraw у інтернет-магазині BooksIT. BooksIT - це великий інтернет-магазин, спеціалізуючийся на продажу книг з різних тем. У їхньому асортименті представлені як паперові, так і електронні книги по CorelDraw. Покупка книг в Україні стала ще простішою завдяки зручному інтерфейсу та швидкій доставці від BooksIT.