IPhone, IPod, iPad програмування

Новинка!
Про iPhone Development з SwiftUI: Розробка та Управління програмами Високої Якості, 4-е видання.
255742
0/0
В наявності
Про iPhone Development з SwiftUI: Розробка та Управління програмами Високої Якості, 4-е видання.

990 ₴

Дуже багато людей зіштовхуються з проблемами при розробці додатків для IPhone, IPod, iPad. Існує спеціальна технічна література з розробки додатків для IPhone, книжка, яка допомагає у вирішенні всіх проблем. Посібники розраховані на різний рівень знань тих, хто хоче навчитися розробляти нові програми. Є також література для іншої платформи мобільної розробки - навчальник програмування під Android.

Книги з програмування в iOS навчать читачів робити свої, нові додатки для IPhone, iPad. Вся література написана зрозумілою мовою, має повний курс, необхідний для освоєння всієї програми. Для успішного освоєння необхідних знань, потрібні мінімальні знання мови Objective-C, які ви зможете знайти в будь-якій книзі, присвяченій вивченню Objective-C. Книга даст ази по освоєнню мови програмування, необхідного для створення своїх додатків для телефона.

Що пропонує технічна література по iOS

Книги з розробки в iOS містять широку тематику, необхідну для освоєння певних навичок. Послідовне вивчення розділів допоможе освоїти новий матеріал. В книгах розкриваються такі теми:

  1. Завантаження пакету і встановлення середовища Xcode.
  2. Процес об'єднання набору використовуваних засобів, їх управління (кнопки, панелі, повзунки).
  3. Як правильно підтримувати різні жести на екрані («тапи», ковзання).
  4. Навчання правильного використання бібліотеки фотографій, системи GPS, фотоапарата.
  5. Створення набору засобів, які використовуються для взаємодії двох систем (інтерфейсу), за допомогою таблиць, колекцій.
  6. Як зберігати отримані дані за допомогою різних інструментів.
  7. Навчання малювання за допомогою бібліотек.
  8. Шаблонне проектування (від простого до складного).

Дуже популярні дитячі книги з програмування, які зрозумілою мовою дають необхідні знання для різних вікових категорій дітей. Для створення програм необхідно володіти мовою програмування. Книги з Swift допоможуть вивчити об'єктно-орієнтовані концепції - змінні і функції, області і простори імен, типи об'єктів і екземпляри. Така література ознайомить із вбудованими типами Swift (числа, словники, кортежі). Даст можливість отримати вміння створювати екземпляри, налаштовувати типи об'єктів.

Технічна література з програмування допоможе зрозуміти основні принципи програмування і розповість про методи і інструменти, які потрібні для створення додатка з нуля.