Maple

Новинка!
Maple 10/11/12/13/14 в математичних розрахунках
6101
0/0
Закінчується
Maple 10/11/12/13/14 в математичних розрахунках

1025 ₴

Якщо ви зацікавлені у Maple - потужній обчислювальній системі для математичних розрахунків, то напевно маєте бажання докладніше вивчити цю програму, поглибити свої знання та вдосконалювати свої навички. У цій статті ми розповімо про кілька популярних книг по Maple, які допоможуть вам стати справжнім професіоналом у використанні цього програмного забезпечення.

Перша книга, яку ми хочемо рекомендувати вам, це "Maple. Посібник для самостійного вивчення". Автор цієї книги, відомий спеціаліст у галузі Maple, детально розповідає про те, як працювати з цією програмою, як використовувати різні функції та можливості для вирішення математичних задач. Ви знайдете тут багато прикладів та вправ для самостійного практичного вивчення Maple.

Якщо вас цікавлять більш специфічні можливості Maple, то вам сподобається книга "Програмування на мові Maple". У цій книзі автор детально описує синтаксис мови Maple, різні команди та функції, а також демонструє, як можна використовувати програмування в Maple для автоматизації розрахунків та створення власних функцій.

Якщо ви уже знайомі з основами Maple і хочете вдосконалити свої навички у вирішенні складних задач, то "Математика і Maple. Комп'ютерні інструменти та методи" - книга, яку ви повинні прочитати. В ній автор пропонує широкий спектр задач, які можна розв'язувати за допомогою Maple, включаючи алгебру, аналіз, теорію ймовірностей та інші розділи математики.

Якщо ви зацікавлені у покупці книг по Maple, рекомендуємо звернутися до інтернет-магазину BooksIT. У їхньому асортименті ви знайдете багато книг по Maple, як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Купити книги в Україні вони доставлять вам швидко й надійно.