Обробка сигналів, зображень

Новинка!
Цифрова обробка сигналів. Практичне керівництво для інженерів і наукових працівників (+CD)
39220
0/0
В наявності
Цифрова обробка сигналів. Практичне керівництво для інженерів і наукових працівників (+CD)

950 ₴

Новинка!
Цифрова обробка 2D - і 3D-зображень. Навчальний посібник.
10661
0/0
Закінчилось
Цифрова обробка 2D - і 3D-зображень. Навчальний посібник.

386 ₴

Повідомити

Ласкаво просимо до інтернет-магазину книг з Обробки сигналів, зображень! У цій категорії ви знайдете безліч захоплюючих книг, які допоможуть вам розібратися в цій цікавій тематиці.

Нижче представлений список кількох популярних книг з Обробки сигналів, зображень, з коротким описом кожної з них:

  • "Цифрова обробка зображень" - дана книга є ідеальним посібником для тих, хто хоче вивчити основи обробки зображень. Вона надає детальний огляд різних методів обробки зображень і дає практичні поради по їх використанню.
  • "Сигнали і системи" - ця книга є класичним введенням до теорії обробки сигналів. Вона пояснює основні концепції і методи обробки сигналів, а також надає практичні приклади і завдання для самостійного вивчення.
  • "Обробка зображень і комп'ютерне зорення" - дана книга є комплексним посібником з обробки зображень і комп'ютерного зору. Вона освітлює різні теми, такі як фільтрація зображень, розпізнавання образів і обробка відео.

Якщо ви зацікавлені у покупці книг з Обробки сигналів, зображень, то інтернет-магазин BooksIT ідеально підійде для вас. Тут ви знайдете великий вибір книг з цієї тематики, а також зручні умови доставки по всій Україні.

Не пропустіть можливість зануритися в захоплюючий світ Обробки сигналів, зображень і придбати книги, які допоможуть вам розширити свої знання в цій галузі. Замовляйте книги з Обробки сигналів, зображень в інтернет-магазині BooksIT прямо зараз!