CISCO

Новинка!
-15 %
Адміністрування мереж Cisco: освоєння за місяць
77689
0/0
Закінчується
Адміністрування мереж Cisco: освоєння за місяць

680 ₴ 800 ₴

Новинка!
Центри обробки даних на основі політик і ACI: структура, концепції та методологія
35068
0/0
Закінчується
Центри обробки даних на основі політик і ACI: структура, концепції та методологія

1250 ₴

Книги по CISCO - це незамінні помічники для всіх, хто цікавиться мережевими технологіями і прагне розвиватися в галузі IT. У цьому розділі інтернет-магазину BooksIT ви знайдете великий вибір якісних книг, які допоможуть вам систематизувати знання та отримати необхідні навички.

Однією з популярних книг, яку точно варто прочитати, є "CCNA: Cisco Certified Network Associate Study Guide" від автора Тодда Ламмла. Ця книга є справжньою біблією для тих, хто готується до складання екзамену CCNA. В ній детально розповідається про мережеві технології, протоколи та конфігурування обладнання Cisco.

Ще однією корисною книгою є "Cisco LAN Switching Fundamentals" від авторів Девіда Баркера і Річарда Расселла. У цій книзі ви знайдете всю необхідну інформацію для розгортання та управління комутаторами Cisco у локальних мережах. Тут описуються основні принципи комутації, VLAN, Spanning Tree Protocol та багато іншого.

Для тих, хто цікавиться безпекою мереж Cisco, рекомендується книга "Cisco ASA: All-in-One Firewall, IPS, Anti-X, and VPN Adaptive Security Appliance" від автора Чада Салісбері. У цій книзі детально описується робота мережевого пристрою ASA, його налаштування та використання для забезпечення безпеки вашої мережі.

Також в інтернет-магазині BooksIT ви знайдете інші популярні книги по CISCO, такі як:

  • "CCNP Routing and Switching ROUTE 300-101 Official Cert Guide" від авторів Венга Бойєта і Кевіна Валліса;
  • "CCNP Security FIREWALL 642-618 Official Cert Guide" від автора Девіда Халлінана;
  • "CCNA Data Center DCICT 200-155 Official Cert Guide" від автора Шейна Корбіна.

Купити книги по CISCO в Україні легко і зручно в інтернет-магазині BooksIT. У нас ви знайдете великий асортимент книг з різних тем CISCO, а також швидку доставку по всій Україні. Не пропустіть можливість освоїти нові навички і стати експертом в галузі мережевих технологій за допомогою якісної літератури!