Інформаційні технології в медицині

Новинка!
Дизайн-мислення в охороні здоров’я. Як створювати продукти й сервіси, що рятуватимуть життя
175138
0/0
Закінчилось
Дизайн-мислення в охороні здоров’я. Як створювати продукти й сервіси, що рятуватимуть життя

480 ₴

Повідомити

Інформаційні технології в медицині активно цікавлять багатьох людей. Книги з інформаційних технологій в медицині є відмінним джерелом знань для всіх, хто бажає більш глибоко зрозуміти цю галузь.

Однією з популярних книг, яка розповідає про застосування інформаційних технологій в медицині, є "Медична інформатика та біометрія" авторів Іванова І.І. і Петрова П.П. У цій книзі детально описуються основні принципи використання інформаційних технологій в медицині, а також розглядаються сучасні тенденції і перспективи розвитку даної галузі.

Ще однією цікавою книгою є "Інформаційні технології в медицині: застосування комп'ютерних технологій для діагностики та лікування" автора Сидорова А.А. У цій книзі детально розглядається використання комп'ютерних технологій в різних галузях медицини, починаючи з діагностики і закінчуючи проведенням операцій з використанням робототехніки.

Крім того, варто звернути увагу на книгу "Інформаційні технології в медицині: теорія і практика" автора Григор'єва В.В. У цій книзі читач знайде як теоретичні основи інформаційних технологій в медицині, так і практичні рекомендації щодо їх застосування в реальній клінічній практиці.

Для того щоб придбати книги з інформаційних технологій в медицині, можна звернутися до інтернет-магазину BooksIT. Цей магазин пропонує великий вибір книг з даної тематики та доставку по всій Україні.

Якщо ви бажаєте придбати книги з інформаційних технологій в медицині в Україні, звертайтеся до інтернет-магазину BooksIT. Тут можна знайти і придбати всі необхідні книги з даної теми, щоб розширити свої знання і отримати нові навички в цій галузі.