Мікросхеми, транзистори, діоди та ін.

Новинка!
Потужні транзистори для телевізорів і моніторів
1980
0/0
Закінчується
Потужні транзистори для телевізорів і моніторів

120 ₴

Новинка!
ТБ мікросхеми Т 4: ІМС для систем розгорток
2033
0/0
Закінчується
ТБ мікросхеми Т 4: ІМС для систем розгорток

140 ₴

Новинка!
Основи мікросхемотехніки - 3-е изд.
114975
0/0
Закінчилось
Основи мікросхемотехніки - 3-е изд.

300 ₴

Повідомити
Новинка!
Популярні аудиомикросхемы
1434
0/0
Закінчилось
Популярні аудиомикросхемы

250 ₴

Повідомити

Ласкаво просимо до інтернет-магазину BooksIT, спеціалізуючогося на продажу книг про Мікросхеми, транзистори, діоди та інші важливі компоненти електроніки. У нас ви знайдете великий вибір літератури, яка допоможе вам розібратися в цій захоплюючій та важливій галузі.

Ми всі знаємо, що книги є невід'ємним джерелом знань, особливо для тих, хто цікавиться мікросхемами, транзисторами, діодами та іншими елементами електроніки. Тому ми зібрали для вас список популярних книг, які розкажуть вам все, що потрібно знати про мікросхеми, транзистори, діоди та інші компоненти.

  • Базові схемотехнічні комбінації. Ця книга допоможе вам зрозуміти основні принципи роботи мікросхем, транзисторів та діодів, а також навчить створювати різноманітні схеми для різних цілей.
  • Програмування мікроконтролерів на мові Сі. У цій книзі ви знайдете детальний опис процесу програмування мікроконтролерів на мові Сі, що допоможе вам створювати різні пристрої та системи.
  • Мікросхеми та їх застосування в сучасних електронних пристроях. У цій книзі автор розглядає різні типи мікросхем, їх застосування та особливості роботи, що дозволить вам краще розібратися в цій темі.

Якщо ви зацікавлені у покупці книг про Мікросхеми, транзистори, діоди та інші компоненти електроніки, ми раді запропонувати вам широкий асортимент літератури. Ви можете купити книги з доставкою в Україні прямо зараз. Просто відвідайте наш інтернет-магазин BooksIT за посиланням BooksIT, оберіть подобаються вам книги та оформіть замовлення.

Ми гарантуємо високу якість книг, швидку доставку та зручні умови оплати. Не пропустіть можливість розширити свої знання та придбати потрібну літературу. Купуйте книги про Мікросхеми, транзистори, діоди та інші елементи електроніки разом з BooksIT вже сьогодні!